Potrzebujesz solidnych słuchawek, które będziesz mógł zabrać ze sobą wszędzie, na każdy trening, ponieważ trenujesz tak ciężko, że aż lecą iskry? W takim razie mamy coś dla Ciebie. Słuchawki zaspokoją potrzeby każdego sportowca potrzebującego słuchać muzyki podczas treningu.

Możesz z nimi robić wszystko i uprawiać każdą dyscyplinę sportu. Wszystko to dzięki temu, że te słuchawki są tak dobrze przystosowane do noszenia. Po prostu nałóż je, zacznij trenować a zapomnisz, że masz je na uszach. Jedyne co będzie dochodziło do Twoich uszu to dźwięki Twojej ulubionej muzyki. Słuchawki te są ultralekkie. Są tak lekkie, że póki ich nie nałożyłeś, nie wiesz co znaczy lekkość.

Co jest największą ich zaletą? Oczywiście dźwięk. Super krystalicznie czysty dźwięk. Przenikliwe wysokie tony. Potężne, głębokie basy. Świetnie zrównoważone pasmo średnie. Wszystko to sprawia, że słuchając muzyki na tych słuchawkach czujemy się, jakbyśmy siedzieli w sali koncertowej i słuchali naszego ulubionego zespołu. Tworzą one przestrzeń muzyczną, wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie akustyczne po naciśnięciu przycisku play.

Jako, że słuchawki te są tak zaawansowane, aby wycisnąć z nich wszystko musisz mieć dobry system nagłośnieniowy, najlepiej z pozłacanymi stykami dla lepszego przesyłu sygnału. Do tego nie odtwarzaj na nich plików zakodowanych w marnej jakości mp3 128 bit. Jeśli masz używać takich empetrójek, to podaruj sobie ten sprzęt i kup sobie przenośne radio.

Teraz pora na parę nudnych technicznych rzeczy. Wiemy, że nikogo nie interesują zazwyczaj takie dane techniczne, ale zawsze jest parę osób które bardzo interesują się tymi super ciekawymi informacjami, dlatego podajemy to dla nich. Słuchawki te działają przez Bluetooth. Posiadają technologię multipoint. Czym jest ta technologia? Dzięki niej możemy podłączyć 2 urządzenia naraz. Czas pracy wynosi aż 12 godzin. Tak, dobrze przeczytaliście. 12 godzin. Słuchaliście kiedyś muzyki przez 12 godzin bez przerwy? Na pewno nie. W takim razie nie będziecie mieli żadnych problemów z pojemnością baterii. Do tego są całkowicie odporne na pot. Słuchawki dostępne są w wielu kolorach.

Autor redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.