Już teraz masz okazję poznać moc Gwiazdy Śmierci. Co więcej, możesz mieć stały element rodem z Gwiezdnych Wojen w swoim domu. Wszystko za sprawą innowacyjnego gadżetu, który zyskał ogromną popularność wśród fanów filmów science fiction. Mowa o ściennej ładowarce Death Star, którą montuje się w klasycznym gniazdku. Dzięki niej można ładować dowolne sprzęty, takie jak mp3 czy smartfony przy pomocy portów USB – dodatkowym atutem są niewielkie rozmiary ładowarki i oryginalny design.

Ciekawostką jest fakt, iż ładowarka rodem z Gwiezdnych Wojen to nie tylko gadżet praktyczny, ale taki, który udekoruje również każde wnętrze. Warto zaznaczyć, że urządzenie tego rodzaju posiada dodatkową funkcję. Podczas pracy wydziela wewnętrzne światło, co daje nietuzinkowy, jakże mroczny efekt.

Ładowarka jak na razie dostępna jest jedynie w USA i kosztuje około 30 dolarów. Można ją zamawiać w tamtejszych sklepach internetowych. Być może już niedługo pojawi się na polskim rynku bowiem i u nas miłośników Gwiezdnych Wojen przecież nie brakuje.

Autor redakcja

11 thoughts on “Ładowarka z gwiezdnych wojen”
  1. в букмекерской конторе 1 win. Азартная краш игра в казино 1вин. Стратегия заработка денег. Как вывести средства с баланса. Бонус промокод при регистрации на официальном сайте. Скачать APK на телефон.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.