Według amerykańskich naukowców z uniwersytetu w Minnesocie, bałagan na biurku świadczy o kreatywności jego właściciela. Naszym zdaniem, sterta papierów, niedomyte kubki, stare notatki czy porozrzucane długopisy są po prostu efektem niechlujstwa. Można być kreatywnym przy zachowaniu chociażby podstaw porządku.

Niektórzy twierdzą, że w bałaganie łatwiej im się pracuje. Tylko czy nie lepiej mieć wszystko posegregowane i nie tracić czasu na poszukiwania konkretnej notatki? Pomyśl, ile mógłbyś zrobić w czasie, jaki upływa na przekopywaniu się przez tony papieru. Na szczęście jest na to sposób. Wszystkim bałaganiarzom proponujemy praktyczny organizer do komputera. To idealna opcja dla wszystkich, którzy nie mogą sobie samodzielnie poradzić z utrzymaniem czystości na biurku.

Organizer iStick, bo o nim właśnie mowa montuje się przy stanowisku komputerowym, tuż przy ekranie bądź przed klawiaturą. Organizer przypomina stolik śniadaniowy jednak jest dużo mniejszych rozmiarów. Zachwyca też jego prostota i jakość wykonania. Stolik jest biały, klastyczny, wykonany z trwałego ABS i metalu, dzięki czemu może służyć przez wiele lat. Jego uniwersalny kształt i rozmiar sprawia natomiast, iż nadaje się do różnego typu biurek i wszelkich stanowisk, które służą do pracy przy komputerze.

Organizer posiada wszystko co potrzeba, by zachować ład na biurku podczas codziennej pracy. Znajdziemy na nim specjalnie wydzielone miejsce na smartfona a nawet uchwyt na kubek. Posiada miejsce do przechowywania długopisów, ma wmontowane 3 porty USB, otwieracz do listów a nawet specjalną przegródkę na wizytówki. Z myślą o najlepszym komforcie pracy użytkownika zapewniono też miejsce do przechowywania najważniejszych notatek. Do organizera można też przypiąć zdjęcia swoich bliskich, dzięki czemu praca będzie z całą pewnością dużo przyjemniejsza. Cieszy fakt, iż dzięki iStick mamy wszystkie podstawowe akcesoria do pracy biurowej w jednym miejscu i nie musimy tracić czasu na poszukiwania poszczególnych akcesoriów.

sklep: http://www.amazon.com/Cyanics-iStick-Multifunction-Organizer-Holder/dp/B007A616RI

Autor redakcja

9 thoughts on “Organizer przy komputerze”
  1. 76753 978126Most reliable human being messages, nicely toasts. are already provided gradually during the entire wedding celebration and therefore are anticipated to be very laid back, humorous and as effectively as new all at once. best man speech 646386

Dodaj komentarz