W dzisiejszym odcinku zajmiemy się opisem etui na ramię dla biegaczy Avantree TR801. Jeśli jesteś osobą aktywną, uprawiającą dowolną formę sportu, potrzebujesz czegoś w rodzaju etui na ramię. Smartfony są teraz duże i gdzieś trzeba je zmieścić.

Z pomocą ma przyjść nam model TR801. Etui to zakłada się na ramię, jak każde inne etui. Oprócz włożenia do niego smartfona mamy też miejsce na portfel, klucze i inne drobiazgi. Po rozpakowaniu naszą uwagę przykuwa to, że etui to jest bardzo lekkie. Waży jedyne 100 g. A to ważne. Nie możemy nieść dziesięciu kilogramów na ramieniu, bo to ramię by nam odpadło. Zamiast tego mamy do naszej dyspozycji ultralekki przedmiot z materiału, którego obecności nawet na ramieniu nie czujemy.

Produkt ten dopasowany jest do szerokiej gamy smartfonów. Naprawdę, ciężko mieć smartfona który nie pasowałby do TR801, ten produkt jest tak uniwersalny.

Z przodu mamy przeźroczystą szybkę. Możemy z niej sterować wszystkimi funkcjami telefonu. Telefon zza szybki reaguje praktycznie tak samo jak gdyby tej szybki nie było.

Po boku mamy zamontowany specjalny zaczep, który umożliwia dołączenie do niego słuchawek i przechowywanie ich w zwiniętej formie. Takie małe uproszczenie natomiast bardzo wygodne. Jeśli potrzebujemy słuchawek odpinamy je i słuchamy muzyki.

Pod miejscem na smartfona mamy miejsce na umieszczenie drobiazgów. Z pewnością każdy z nas miał problem ze schowaniem kluczy od domu do naszego sportowego ubrania. Teraz ten problem został rozwiązany.

Etui to można szczelnie zamknąć na suwaki, dzięki czemu nie dostanie się do środka żadne zabrudzenie. Suwaki naprawdę dobrze trzymają szczelność. Możemy trenować w silnym deszczu, wpaść w kałużę z błota i nic się nie stanie zawartości.

Warto wspomnieć także o zaczepach. Nie są one wykonane ze zwykłych rzep. Do wykonania zaczepów w tym etui użyto materiału Velcro, który sprawuje się znacznie lepiej w tym zadaniu i posiada przyjemny dotyk, w przeciwieństwie do chropowatych rzep.

Podsumowując, produkt ten jest bardzo przydatny dla wszystkich osób, które trenują sport. Jeśli coś ćwiczysz, kup to jak najprędzej.

Autor redakcja

Dodaj komentarz