Dzisiaj zrecenzujemy słuchawki nauszne, które można nabyć tutaj. Czym charakteryzują się owe słuchawki? Dla kogo są przeznaczone? Wszystkiego dowiesz się w tym artykule. 

Słuchawki modelu są dużymi słuchawkami zamkniętymi. Z nadajnikiem sygnału komunikują się za pomocą wbudowanego modułu bluetooth, dzięki czemu działają bezprzewodowo. Nie są to słuchawki przeznaczone do sportu. Z uwagi na ich pokaźne rozmiary, raczej sobie z nimi nie pobiegamy. Za to idealnie nadają się do słuchania muzyki w domu, bo właśnie do tego są przeznaczone. Te słuchawki stworzono po to, abyś usiadł wygodnie w fotelu i włączył swoją ulubioną płytę.

Słuchawki te są bardzo wygodne, świetnie leżą na uszach. Na pewno nie będą uwierały, nawet po wielu godzinach słuchania muzyki. Ich poduszki perfekcyjnie dopasowują się do ucha. Dodatkowo rozmiar słuchawek również można regulować.

Bardzo szybko mogą sparować się z telefonem. Jeśli pragniemy akurat posłuchać muzyki z telefonu, wystarczy, że przyłożymy do nich telefon i w parę sekund urządzenia się połączą. Po chwili będziemy mogli słuchać muzyki puszczanej z naszego smartfona.

będą działały do czasu, aż rozładuje się cały akumulator. A akumulator pozwala na naprawdę długą pracę, więc szybko to nie nastąpi. Akumulator trzyma aż 40 godzin ciągłego słuchania muzyki. Natomiast kiedy zabraknie nam mocy na działanie bezprzewodowe, zawsze możemy wpiąć przewód i zacząć słuchać muzyki z kablem.

Jeszcze jednym ciekawym motywem jest przełącznik rozmów i muzyki. Dzięki niemu nie będziemy musieli rozłączać się podczas rozmowy ze znajomym bądź znajomą. Po prostu wciskamy przycisk i przełączamy się pomiędzy rozmowami.

Pasmo przenoszenia słuchawek jest pomiędzy 20 Hz a 20 kHz, czyli to standard jak w słuchawkach tego typu.

Ich zasięg wynosi aż 10 metrów. Oznacza to, że będziesz mógł chodzić po całym pokoju i słuchać wyjątkowych utworów ze swojej kolekcji płyt.

Jeśli chcemy, możemy podłączyć aż 2 telefony w jednym momencie. Wtedy będą mogły przesyłać sygnał naraz.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i ewentualnego zakupu.

Autor redakcja

14 thoughts on “Audition”

Dodaj komentarz