Dzisiaj zrecenzujemy słuchawki nauszne, które można nabyć tutaj. Czym charakteryzują się owe słuchawki? Dla kogo są przeznaczone? Wszystkiego dowiesz się w tym artykule. 

Słuchawki modelu są dużymi słuchawkami zamkniętymi. Z nadajnikiem sygnału komunikują się za pomocą wbudowanego modułu bluetooth, dzięki czemu działają bezprzewodowo. Nie są to słuchawki przeznaczone do sportu. Z uwagi na ich pokaźne rozmiary, raczej sobie z nimi nie pobiegamy. Za to idealnie nadają się do słuchania muzyki w domu, bo właśnie do tego są przeznaczone. Te słuchawki stworzono po to, abyś usiadł wygodnie w fotelu i włączył swoją ulubioną płytę.

Słuchawki te są bardzo wygodne, świetnie leżą na uszach. Na pewno nie będą uwierały, nawet po wielu godzinach słuchania muzyki. Ich poduszki perfekcyjnie dopasowują się do ucha. Dodatkowo rozmiar słuchawek również można regulować.

Bardzo szybko mogą sparować się z telefonem. Jeśli pragniemy akurat posłuchać muzyki z telefonu, wystarczy, że przyłożymy do nich telefon i w parę sekund urządzenia się połączą. Po chwili będziemy mogli słuchać muzyki puszczanej z naszego smartfona.

będą działały do czasu, aż rozładuje się cały akumulator. A akumulator pozwala na naprawdę długą pracę, więc szybko to nie nastąpi. Akumulator trzyma aż 40 godzin ciągłego słuchania muzyki. Natomiast kiedy zabraknie nam mocy na działanie bezprzewodowe, zawsze możemy wpiąć przewód i zacząć słuchać muzyki z kablem.

Jeszcze jednym ciekawym motywem jest przełącznik rozmów i muzyki. Dzięki niemu nie będziemy musieli rozłączać się podczas rozmowy ze znajomym bądź znajomą. Po prostu wciskamy przycisk i przełączamy się pomiędzy rozmowami.

Pasmo przenoszenia słuchawek jest pomiędzy 20 Hz a 20 kHz, czyli to standard jak w słuchawkach tego typu.

Ich zasięg wynosi aż 10 metrów. Oznacza to, że będziesz mógł chodzić po całym pokoju i słuchać wyjątkowych utworów ze swojej kolekcji płyt.

Jeśli chcemy, możemy podłączyć aż 2 telefony w jednym momencie. Wtedy będą mogły przesyłać sygnał naraz.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i ewentualnego zakupu.

Autor redakcja

8 thoughts on “Audition”
  1. 864830 339261bless you with regard towards the particular blog post ive genuinely been looking regarding this kind of info on the web for sum time right now as a result cheers 5799

  2. 699308 496215Satisfying posting. It would appear that a great deal of the stages are depending upon the originality aspect. Its a funny thing about life if you refuse to accept anything but the best, you quite often get it. by W. Somerset Maugham.. 363640

  3. 425677 548237We clean up on completion. This may sound obvious but not many a plumber in Sydney does. We wear uniforms and always treat your home or office with respect. 216458

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *