Lightsheer desire

Depilacja laserem to obecnie jedyna skuteczna metoda trwałego usuwania zbędnych włosków. Wystarczy kilka zabiegów, by owłosienie z wybranej partii ciała nie odrosło już nigdy więcej. Depilacja laserem zdobyła już ogromną popularność niemalże na całym świecie. Z dobroczynnych właściwości urządzeń laserowych panie korzystają już powszechnie, a coraz częściej na laser wybierają się także panowie. Jeśli i Ty chcesz raz na zawsze pozbyć się zbędnego owłosienia, sprawdź, kiedy najlepiej wybrać się na zabiegi.

Zabiegi usuwania włosków laserem są całkowicie bezpieczne, jeśli tylko przeprowadza je specjalista z odpowiednimi kwalifikacjami i użyty zostaje sprzęt najnowocześniejszej generacji, typu Lightsheer desire. Nie ma wtedy mowy o pojawieniu się powikłań, takich jak przebarwienia bądź poparzenia skóry. Warto jednak, by przed pierwszym zabiegiem udać się na rozmowę konsultacyjną, podczas której osoba przeprowadzająca depilację laserem wytłumaczy przebieg takich zabiegów.

Depilacja laserowa może odbywać się na każdej partii skóry. Najczęściej włoski usuwane są z okolic intymnych, pach, kończyn dolnych, wąsika nad górną wargą, a w przypadku mężczyzn na plecach czy klatce piersiowej. Skóra nie może być zraniona ani podrażniona, nie mogą występować na niej stany zapalne, a przeciwwskazaniem jest też łuszczyca bądź bielactwo.

Każdy specjalista od depilacji laserowej potwierdzi, że jeśli trwałe usuwanie włosków laserem na odbywać się na części ciała, jakie wystawione jest na działanie silnych promieni słonecznych, to z zabiegami lepiej wstrzymać się do jesieni. Słońce może wywołać trwałe przebarwienia na skórze. Nic nie stoi natomiast na przeszkodzie, by depilację realizować nawet latem pod pachami czy w miejscach intymnych, bo przecież te części ciała zasłaniamy zawsze ubraniem.

 

Autor redakcja

One thought on “Laser najskuteczniejszą formą depilacji?”
 1. Greetings from Marketing Databases!

  We now providing email-marketing servers for you.

  At $149 per month (non-subscription) you can send 1 million emails a day.

  Your own domain
  Your own mail server
  Clean IP
  DNS setup done for you
  Delivery in 24 hours.

  All marketing mails allowed (cold emails), we don’t block you for anything.

  WhatsApp us on +27 76 789 0856

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.