mac reparasjonmac reparasjon

Od lat na rynku komputerów biznesowych toczy się wojna pomiędzy Apple’em a Microsoftem, który dostępny jest na większości komputerów mobilnych innych producentów. Nie da się jednoznacznie stwierdzić, który system jest lepszy, ponieważ jest to kwestia bardzo indywidualna. Jednak jeżeli już zdecydujemy się postawić na sprzęt od Apple, warto wiedzieć, który model laptopa sprawdzi się najlepiej. Warto także wspomnieć, że przesiadka na Maca nie będzie już więcej problematyczna, ponieważ usprawniono narzędzie przenoszące dane z urządzeń z Windowsem.
Asystent migracji w macOS Mojave został ulepszony i próżno już szukać wcześniejszych braków. Przykładowo użytkownicy Outlooka pocztę musieli przenosić na nowy komputer ręcznie, na szczęście w tym momencie cały ten proces jest już w pełni zautomatyzowany. Na jakie więc produkty od Apple’a warto zwrócić uwagę?

Dla osób, które nie szukają mobilności, pracują stacjonarnie i liczy się dla nich komfort pracy, z pewnością dobrym rozwiązaniem będzie iMac, który jest urządzeniem typu all-in-one. Jego podzespoły znajdują się za ekranem, a sam iMac dostępny jest w 2 wersjach różniących się wielkością ekranu: 27 cali oraz 21,5 cala. iMac w przeciwieństwie do lapotów posiada kilka dodatkowych portów USB.

Jeżeli ktoś potrzebuje laptopa, który świetnie nadaje się do codziennych zadań oraz pracy powinien zainteresować się MacBookiem Pro. Jego głównymi zaletami są względnie niska cena, stylowy wygląd, oraz niewielkie wymiary, dzięki czemu możemy go zabrać ze sobą niemal wszędzie. Do wyboru mamy wersję 15 calową oraz 13 calową.

Gdy potrzebujemy czegoś jeszcze mniejszego, możemy zdecydować się na 12 calowego MacBooka. Co prawda podzespoły będą gorsze niż w wyżej wymienionym MacBooku Pro, jednak są one wystarczające, by realizować codzienne obowiązki.

Jak każdy sprzęt komputerowy, urządzenia od Apple’a również czasem odmówią posłuszeństwa i zmuszeni jesteśmy do oddania ich do serwisu. Po upływie gwarancji, gdy korzystamy z usług zewnętrznych warsztatów, warto dokładnie je przeanalizować i oddać swój komputer w dobre ręce. Zdarza się, że laptop popsuje się nam na wyjeździe służbowym, a wtedy przede wszystkim liczy się szybki czas naprawy. Najszybszym sposobem na znalezienie specjalisty będzie wpisanie w wyszukiwarce fraz charakterystycznych dla danego kraju np. „Mac service” lub „Mac reparasjon” i porównanie ofert okolicznych serwisów.

Autor redakcja

Dodaj komentarz