Laser lightsheer desire

Czasy, w których na codzienne golenie zbędnego owłosienia jednorazową maszynką musiałaś poświęcać sporo czasu, już dawno minęły. Minęły również te, w których musiałaś poświęcać się, by zrealizować bolesne zabiegi depilacji woskiem. Niechciane włoski mogą zniknąć bezpowrotnie, a to wszystko za sprawą skutecznej depilacji laserowej. Poznaj szczegóły.

Depilacja laserem to rewolucja w dziedzinie usuwania zbędnych włosków. Tego rodzaju zabiegi można stosować niemalże na każdej części ciała. Panie najczęściej decydują się na trwałą depilację z okolic pach, miejsc intymnych oraz nóg. Coraz częściej z tego rodzaju zabiegów korzystają też panowie. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ wystarczy seria kilku zabiegów, by włoski nie odrastały już nigdy więcej.

Na czym polega zabieg? Laser lightsheer desire wydziela wiązki laserowego światła, które wnikają w głąb skóry i docierają do mieszków włosowych, niszcząc ich główny barwnik, czyli melaninę. Wystarczy kilka zabiegów w równych odstępach czasu, by włoski zostały całkowicie zniszczone i nie odrosły już nigdy więcej.

Skuteczność laserowych zabiegów określa się na nawet 99%. Aby uzyskać 100% dokładność, warto powtarzać zabieg depilacji laserowej raz w roku. Co ciekawe, usuwać można wszystkie włoski bez względu na ich grubość, ilość czy koloryt.

Z depilacji laserowej zadowolone są kobiety na całym świecie. W Polsce są to zabiegi coraz bardziej popularne. Najczęściej wykonywane są w profesjonalnych gabinetach dermatologicznych, salonach kosmetycznych, klinikach medycyny estetycznych. Mogą je wykonywać osoby specjalnie w tym celu przeszkolone, bo chociaż laser dobrej jakości jest w pełni bezpieczny i nie powoduje negatywnych skutków ubocznych, to profesjonalizm osoby wykonującej zabieg jest tutaj niezbędny, by móc cieszyć się najlepszą skutecznością.

Jeśli jeszcze nie zdecydowałaś się na depilację laserową, to jesień i zima jest na to najlepszą porą. Wystarczy 3-5 kilkuminutowych zabiegów, by cieszyć się już zawsze idealnie gładką skórą.

Autor redakcja

Dodaj komentarz