Dla wszystkich tych, którzy mają dzieci, przygotowaliśmy propozycję drewnianych zabawek. Tym razem będziemy bawić się bez prądu. Dzieci bardzo lubią zabawki z drewna, ponieważ są one naturalne.

Balansująca wieża

Na początek zajmijmy się taką fajną zabawką jak balansująca wieża Goki. Zabawka polega na umieszczaniu drewnianych klocków na półokrągłej podstawie. Cała zabawa polega na tym, aby tak układać klocki, żeby wieża się nie zawaliła. Zabawka świetnie ćwiczy wyobraźnię oraz koordynację wzrokowo-ruchową.

Cyfry 0-9

Kolorowe puzzle z drewna firmy Goki. Można bawić się z nimi w klasyczny sposób, dopasowując do siebie elementy. Ale można także bawić się z nimi z zupełnie inny sposób, wykorzystujący zmysł dotyku. Aby to zrobić, zawiązujemy oczy dziecku i każemy mu znaleźć wskazaną przez nas cyfrę. Dzięki tej zabawce bawić się mogą dorośli wspólnie z dziećmi, dlatego jest ona taka wyjątkowa.

Drewniane klocki

Trzy klocki z drewna w różnych kolorach. Stanowią one świetną zabawę dla dzieci w każdym wieku. Klocki pozwalają na stworzenie trzech zwierząt: pieska, krówki i owieczki. Kostka ma wymiary 5cm^3. Ustawienie trzech klocków jeden na drugim skutkuje powstaniem wieży wysokiej na 15 cm. Możemy zamówić wieżę w dwóch wersjach. Owieczkowej lub żyrafowej.

Domino zwierzęta

Domino złożone ze zwierząt. Oprócz działania jak zwyczajne domino, które można dowolnie przewracać, klocki te mają funkcję zabawy w odgadywanie zwierząt. Możemy pokazywać dziecku poszczególne zwierzęta i pytać się go jak nazywa się dane zwierzę.

Gryzak kulki Grimm’s

Świetna zabawka dla niemowląt. Są to kulki Grimm’s. Połączone gumką, pozwalają na dowolną zabawę przez niemowlę. Niemowlak może je gryźć do woli. Zabawka ta pochodzi prosto z Europy. Zabawki tej firmy są malowane i szlifowane ręcznie. Także każda zabawka jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Wszystkie zabawki tej firmy posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty pozwalające na nieskrępowaną niczym zabawę. Drewno pochodzi z afrykańskiego jesionu. Co najlepsze, mogą bawić się tą zabawką dzieci już w wieku 0 lat. W sensie, że takie, które dopiero co się urodziły.

Autor redakcja

Dodaj komentarz