Chyba każdemu z nas marzy się wielka wygrana w lotto. Jak wiemy, nie jest to zadanie proste a liczy się tu przede wszystkim łut szczęścia. Wylicza się, iż realna szansa na trafienie „6” w totka to od 1 do 13 983 816 – właśnie dlatego tak naprawdę rzadko kto wierzy w wygranie wielkiej fortuny.

Są jednak i tacy, którzy systemy lotto próbują rozgryźć i nie grają spontanicznie, ale każdy los traktują jak wielką inwestycję. Okazuje się, że specjaliści opracowali co najmniej kilka sposobów na to, by zwiększyć szanse wygranej.

To przede wszystkim gry systemowe, dzięki którym możliwe staje się typowanie większej liczby numerów aniżeli przewiduje się to w pojedynczym zakładzie. System po prostu generuje różne kombinacje automatycznie.

Czego nie robić, grając w lotto itp.

Z całą pewnością nie powinniśmy brać pod uwagę kombinacji numerów, jakie w przeszłości gwarantowały wygraną. Niestety, nasz mózg podświadomie je wybiera, trudno jest oszukać technologię internetowych loterii, kiedy liczby nie są wybierane rzeczywiście losowo. Właśnie po to stworzono technologię „chybił-trafił”, dzięki której nie mamy wpływu na typowanie szeregu liczb. Już dawno udowodniono, że znacznie zwiększa to szanse na wygraną.

Co ważne, licząc na wielką wygraną powinniśmy wybierać odpowiednie zakłady. Nie bez powodu jedne loterie w internecie cieszą się większą popularnością od drugich. W sieci funkcjonują bowiem takie, które gwarantują większą szansę na wygraną, ale o mniejszej wartości jak i te, w których szansę są mniejsze, za to wygrane o znacznie większej puli.

Mało skuteczne liczby

Na co jeszcze warto zwracać uwagę? Wszyscy, którzy nie chcą korzystać z opcji „chybił-trafił” powinni unikać wyborów liczb w układach linii prostej. Eksperci, którzy przez lata analizowali wygrane jasno potwierdzają, że dużo szanse wygranej znacznie zwiększają się, jeśli cyfry wybierane są według bardzo skomplikowanych wzorów. Prosta technika, rzędu cyfr obok siebie na pewno się nie sprawdzi.

Na pewno warto też korzystać z wszelkich bonusów, jakie oferują loterie. Wybrane numery mogą brać udział w dodatkowych losowaniach bądź mamy szansę wyboru kolejnego ciągu cyfr za tą samą cenę. Wszystkie te zabiegi zwiększają szansę wygranej i chociaż technologia internetowych loterii nie została jeszcze rozgryziona to jednak główne wygrane się trafiają.

Autor redakcja

10 thoughts on “Technologia w internetowych loteriach”

Dodaj komentarz