Chociaż pamięć USB jest dzisiaj niemalże standardowym urządzeniem do przechowywania ważnych plików to zazwyczaj dzieje się tak, iż jeden gadżet tego rodzaju nigdy nie spełnia naszych oczekiwań w pełni. Zbyt mała pojemność, brak kompatybilności ze wszystkimi sprzętami, jakich używamy czy coraz to nowsze technologie, przez które nasz pendrive staje się zwyczajnie przestarzały to podstawowe problemy, z jakimi borykamy się, patrząc na właśnie ten gadżet.Mamy jednak odpowiedź dla tych wszystkich, których nie do końca odpowiada przenośna pamięć USB, jaką nabyli w sklepach z akcesoriami komputerowymi. Na rynku pojawiła się bowiem prawdziwa innowacja, to ADATA UC350. Można wymieniać szereg jej zalet. Przede wszystkim 64 GB pojemności to ogrom możliwości przechowywania niezliczonej ilości plików. Do tego jest kompatybilna z wszelakim sprzętem – komputer PC, Mac, laptop, telewizor i smartfon to żaden problem. Co więcej, można korzystać z niego na systemie Android, ale też Windows oraz OS X.

Cieszy również jego wielkość – pendrive jest tylko nieco większy aniżeli moneta o nominale 1 złotych.

ADATA jest już dostępna na polskim rynku. Można ją znaleźć w dobrych sklepach z akcesoriami komputerowymi. Chyba przyznasz, że to już najwyższy czas na zakup nowego pendrive, który tym razem posłuży Ci przez wiele lat?

Od teraz przechowywanie ważnych dokumentów, plików tekstowych, ulubionej muzyki czy filmów i całych kolekcji zdjęć nie będzie stanowić większego problemu. Wszystko przechowasz w jednym miejscu, nie ma też konieczności posiadania dodatkowych przejściówek, ponieważ ta pamięć USB będzie współdziałać z każdym sprzętem.

Wydaje się, że nowa technologia wkracza wielkimi krokami a ADATA UC350 stanie się przenośną pamięcią, którą nieszybko dogonią producenci tego rodzaju gadżetów. Cieszyć to może tylko użytkowników, którzy wreszcie zyskają urządzenie świetnej jakości o nieocenionej praktyczności. Samo użytkowanie jest zaś dziecinnie proste, niewymagające większych umiejętności aniżeli przy obsłudze standardowych pamięci USB.

Autor redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *